Team

​​​​​​​​​​Wie komt u tegen op basisschool De IJsbreker?​​ Klik op de desbetreffende naam voor een korte introductie.

Directeur:
Leonie den Hartog​, fulltime

Groepsleerkrachten onderbouw:
Anita Runderkamp, groep 1/2A ma-di-wo
Tamar Tijssens, groep 1/2 A, op do en vrijdag; groep 1/2C op di-wo
Nikkie van de Bunt groep 1/2 B, di-woe-do-vrijdag
Els Voorend groep 1/2B, op maandag en 3C op di-wo
Brenda Gietermans, groep 1/2C,  op ma-do-en vrij
Mathilde Kuijpers, groep 1/2 D,  inval zwangerschapsverlof
Riwka Schekermans, groep 1/2 D, fulltime
Maaike Reimert, groep 1/2 E, ma-di-woe en groep 4B op do-vrij
Cherelle Tjon, groep 1/2E, op do-vrij LIO
Melissa Wigmans, groep 1/2F, fulltime

 Groepsleerkrachten middenbouw:
Anouk Baas, groep 3A, fulltime
Anna Oosterhof, groep 3B, fulltime
Shirley Nauta, groep 3C, op ma-do-vrijdag; directietaken di-wo
Els Voorend, groep 3C, di-woe
Elske van Ettinger, groep 4A op ma-di-vrij
Manita Schrijvers, groep 4A op wo-do
Christa van Dam, groep 4B op ma-di-woensdag
Maaike Reimert, groep 4B, do-vrij inval zwangerschapsverlof
Wendela van Daal, groep 4B op ma-di-wo
 
Groepsleerkrachten bovenbouw:
Nanda Dewkinandan, groep 5a, fulltime
Remko Robijn, groep 5b, ma-di-wo-do
Klaas de Jager, groep 5b op vrij
Rinze de Roest, groep 6, op ma-di-wo-vrij
Klaas de Jager, groep 6 op do
Petra Kerkhof, groep 6/7, op ma-do-vrij; daltoncoördinator op di
Klaas de Jager, groep 6/7, op di-wo
Zusanne Tol, groep 7/8, op ma-do-vrij
Petra Kerkhof, groep 7/8 op di
 
Interne begeleiders:
Veronica Fierro; ma-di-wo-do
Zusanne Tol, op di-wo; Zusanne is tevens pestcoördinator

Daltoncoördinatoren:
Shirley Nauta, groepen 1 t/m 3, ambulant op dinsdag
Petra Kerkhof, groepen 4 t/m 8, ambulant op dinsdag
 
Ondersteuning directie/ vervanging Leonie indien afwezig:
Shirley Nauta op dinsdag en woensdag
​ 
Vakdocent gymnastiek:
Roy Mesman, elke dinsdag en donderdag
 
ICT:
Rinus Goede, elke donderdag

 
​Identiteitsbegeleider:
Wim Wever, op afroep

 
Administratie:
Janneke van Gorp ma-di-do-vrij

 
Conciërge:
Marco vd Maas fulltime
Roberto Bont elke dag van 07.30-12.30 uur

Stagieres: zover nu bekend
Sophie in groep 1/2A
Tom in groep 7/8



 

 

 

 

 

 

 

​​