Team

​​​​​​​​​​Wie komt u tegen op basisschool De IJsbreker?​​ Klik op de desbetreffende naam voor een korte introductie.

Directeur:
Leonie den Hartog​, fulltime

Groepsleerkrachten onderbouw:

Tamar Tijssens, groep 1/2 A, op do en vrijdag; groep 1/2C op di
Nikkie van de Bunt groep 1/2 B, ma-di-wo-vrijdag
Els Voorend groep 1/2A, op ma-di-wo
Brenda Gietermans, groep 1/2E,  op do en vrijdag
Riwka Schekermans, groep 1/2 D, ma-di-do-vrij
Cherelle Tjon, groep 1/2E, fulltime
Melissa Wigmans, groep 1/2F, fulltime
Wendela van Daal, groep 1/2D op wo, 1/2B op do
Danielle Noordhout, groep 1/2C op ma, wo, do, vrij
Ceciel de Mortier, ondersteuning kleuterbouw op ma, do

Groepsleerkrachten middenbouw:
Anita Runderkamp, groep 3C ma-di-wo
Anouk Baas, groep 3A, fulltime
Shirley Nauta, groep 3C, op ma-do-vrijdag; directietaken di-wo
Els Voorend, groep 3C, di-woe
Elske van Ettinger, groep 4B op ma-do-vrij
Maaike Reimert, groep 3B fulltime
Remko Robijn, groep 3B, op di; groep 6B op ma-wo
Gijs van Pelt, groep 4A op ma, di, wo
Kirsten van Werven, groep 4A op do, vrij; 4B op di, wo, ondersteuning groep 4 op ma
Manita Schrijvers, groep 4C op do-vrij
Kim IJsebrands, groep 4C op ma-di-wo
Ceciel de Mortier, ondersteuning groep 4 op vrijdag
 
Groepsleerkrachten bovenbouw:
Remke Cornelisse, groep 5A op ma, di, wo
Marloes Stans, groep 5A op wo, do, vrij
Nanda Dewkinandan, groep 5B, fulltime
Remko Robijn, groep 5b, ma-di-wo-do
Rinze de Roest, groep 6B, op di-wo-do-vrij
Anna Oosterhof, groep 6A, fulltime
Klaas de Jager, groep 7/8A  op di-wo-do
Zusanne Tol, groep 7/8B, op ma-do-vrij
Christa van Dam, groep 7/8A opma; groep 7/8B op ma-di-wo
Petra Kerkhof, groep 7/8A op ma-di-do-vrij; groep 7/8B op di
 
Interne begeleiders:
Veronica Fierro; ma-di-wo-do
Zusanne Tol, op di-wo; Zusanne is tevens pestcoördinator

Daltoncoördinatoren:
Shirley Nauta, groepen 1 t/m 3, ambulant op dinsdag
Petra Kerkhof, groepen 4 t/m 8, ambulant op dinsdag
 
Ondersteuning directie/ vervanging Leonie indien afwezig:
Shirley Nauta op dinsdag en woensdag
​ 
Vakdocent gymnastiek:
Charlotte Oostland, elke dinsdag en donderdag
 
ICT:
Rinus Goede, elke donderdag

 
​Identiteitsbegeleider:
Wim Wever, op afroep

 
Administratie en RT:
Janneke van Gorp ma-di-do-vrij

 
Conciërge:
Marco vd Maas fulltime
Roberto Bont op ma-di-wo

Stagieres: zover nu bekend
Kiki in groep 5B



 

 

 

 

 

 

 

​​