Team

​​ Onze groepen

    • 1/2 a :  Michelle Schilder (ma, di, woe, do) en Anouk Galle (vrij)
    • 1/2 b :  Greetje Noorlag (di, woe, do) en Maud Spanjers (ma, vrij)
    • 1/2 c : (vanaf jan 2018)  Eva Kohler (ma) en Anouk Galle (di t/m vrij)
    • 3a :      Liselotte Halters (ma t/m vrij) 
    • 3b :      Hella Schoonewelle (ma, di, vrij) en Anita ter Beek (woe, do)     
    • 4a :       Anne Jansen (ma t/m vr)
    • 4b :       Wesley van Ammers (ma, di) en Nadia Benali (wo, do, vr)
    • 5 :          Malissa Macnack (ma) en Bart Jesse (di t/m vr)
    • 6 :          Shanti Henry (ma t/m woe) en Hilje Oosterbaan Martinius (do, vrij)
    • 7 :          Manon Spaans (ma t/m do) en Shanti Henry (vrij)
    • 8a :        Kelly Koning (ma, di en vrij) en Esther Coomans (woe) en Patrick Tiekstra (do en vrij)
    • 8b :        Chanine Koning (ma t/m vr)

Leerkrachten in opleiding (LIO):

    • Patrick Tiekstra (do, vr)
    • Wesley van Ammers (ma, di)

Administratie / Conciërge

    • Joan Kamp (ma, di, woe, vr )

Leerkracht bewegingsonderwijs

    • Milco Baartscheer (di, vr)
ICT

    • techniek: Rinus Goede (di)
    • onderwijskundig: Chanine Koning

specialisten

    • Taal: Eva Kohler
    • Snappet: Anne Jansen en Chanine Koning
    • OGO: Ester van Oers 
    • Opleiden in de school: Esther Coomans
    • Plusklas: Elke Kleine Deters (samenwerking met de Willibrordschool)
    • Day a weekschool: Suzanne de Bruin 
    • Native speakers Engels: Bryony Pennell, Anouk Galle 
    • Cultuur:  Michelle Schilder
    • Beeldende Vorming: Hilje Oosterbaan-Martinius
    • VVE coordinator: Eva Kohler
    • Contactpersonen:  

Zorgteam

    • Ester van Oers, Intern Begeleider groepen 1 t/m 7 (ma, di, do, vrij)
    • Esther Coomans, Intern Begeleider groepen 8 (ma t/m vrij)
    • Mathilda Bongaardt, specialist Passend Onderwijs (di, do)
    • Bea van der Duin: Ouder Kind adviseur (ma, woe)

Adjunct directeur

    • Esther Coomans (ma t/m vrij)

Directeur

    • Bas Meijer (ma t/m vrij)


Het emailadres van alle medewerkers op De Archipel:
voorletter.tussenvoegsel.achternaam@askoscholen.nl

Michelle Schilder.jpgMichelle Schilder

4825t03.JPG Greetje Noorlag

IMG_1390.jpg Malissa Macnack

3825T09.JPG Kelly Koning

1087HN201_leerkrachten_682_0571_4D9TGEX.jpg Eva Köhler

4825t10.JPG Anne Jansen

4825t08.JPGManon Spaans

4825t14.JPG Hilje Oosterbaan-Martinius

Bart Jesse

IMG_7189.JPGAnita ter Beek

IMG_7191.JPGMilco Baartscheer

hella.jpgHella Schoonewelle

Nadia.jpgNadia Benali

Maud.jpgMaud Spanjers

wesley.pngWesley van Ammers

Anouk.pngAnouk Galle

Onderwijsondersteuning 

 3825T01.JPGJoan Kamp, administratie

export_Sanne (10 van 413).jpg Rinus Goede, ICT technisch

MT 

4825t13.JPG Ester van Oers, Intern Begeleider (IB)

 Esther Coomans, adjunct-directeur

FullSizeRender.jpgBas Meijer, directeur