Team

​​​​Directie Cathy Vos (ma t/m vr)
Waarnemend directeur (directie ondersteunende taken en opleider in de school)​
John Stultiëns (ma, di, do, vr)
De groepsleiders
Kleuterbouw
1KB Maria-Rosa Sleeuwenhoek (ma, di, do, vr) / Astrid Kinders  (wo)
2KB Cecile Verlaan (ma, di, wo, vr) / Miriam Bouwens (do)
3KB Groesjenjka van Beek (ma, wo, vr)​/ Floor Lamet (di, do)
4KB Charlotte Wildenberg (ma t/m vr)
5KB        Vera den Boeft (ma, di, wo, vr) / Nelleke Pieterse (do) ​
Onderbouw
1OB Franny Meerman ​(ma, di) / Annette Nijder (wo, do, vr)
2OB Virgilia de Graaff (ma t/m vr) 
3OB Henny Kok (ma t/m vr)
Middenbouw
1MB Mirte de Bokx (ma, di, wo, vr) / John Stultiëns (do) ​
2MB ​Maaike Volkers (ma, ​di, vr) / Walter Staal (wo, do)
3MB       Erris Nieuwkerk (ma, di, wo, vr) Daisey Nods (LIO) (do, vr) ​
Bovenbouw
1BBTinky Danner (ma, di, do, vr) / Floor Lamet (wo)
2BB Astrid Kinders (ma, do, vr) /  Alma Lagarde (di,wo) 
3BB Brenda Kramer (ma t/m vr) ​​​​
​Overige medewerkers
Interne Begeleider
Gwen Kiszer
  (ma, di, wo, do)
Spelling onderwijs groep 4
Sanne Oosterhof 
(di-, do ochtend)
NT2 onderwijs voor groep 2
Sanne Oosterhof (di-​, do middag)​
Ondersteuning taalleesuur groep 4​
Laudi Heuser 
(alle ochtenden)
Begeleiden van kinderen die extra zorg nodig hebben
Laudi Heuser 
(ma,di en do.middag)
Maaike Volkers (wo, do)
 
Begeleiden van verrijkingsgroepen
Walter Staal (di-middag en vrijdag)
Coördinatie taalonderwijs
Gwen Kiszer
​Begeleiden van kinderen met een leerling-gebonden budget
Sanne Oosterhof  (wo)
Henk Strijbos (ochtend)
Bewegingsonderwijs
Annelies Boon (ma, do)
Identiteitsontwikkeling
Jahmilla Frank  
Schoolassistent
Coördinator Overblijf Tilly Drolsbach
Administratief medewerker Tilly Drolsbach
Coördinatie ICT Tilly Drolsbach
Interne Contactpersonen
Ilse van Kemenade 
(moeder Raven en Lina)
Annemieke Heinen (moeder Sep)
Onderwijsadviseur ABC (onderzoek, observatie en advies op het gebied van leerlingenzorg)
Klaartje Kuitenbrouwer
Schoolmaatschappelijk werker (bereikbaar via Doras 020-4354555)
Ilse Ufkes